Sophie Studio - jídelní židle plastová s ALU podnoží

Zahradní jídelní židle Sophie Studio z kolekce Hartman  je vyrobena  z vysoce kvalitního plastu (tzv. Resinu) a alu podnože. Je velice pohodlná a nosnost je do 120kg. Stálobarevný povrch je odolný vůči počasí. Díky matové povrchové úpravě je nábytek příjemý na omak a minimalizuje pocení. Zároveň tato úprava odstraňuje nepříjemné odlesky slunečního světla. 

Více informací

Dostupnost: Na objednávku

Výrobce: Hartman

3 490 Kč s DPH
2 884 Kč bez DPH

Položit dotaz (0)

Sophie byla  navržena jako jídelní židle. Loketní opěrky se vejdou pod prakticky každý standardní stůl. Sophii můžete kombinovat s teakovým stoly, celoaluminiovými stoly, kombinacemi alu a dalších materiálů nebo přímo se stoly Sophie, kde je kombinována ALU podnož s HPL deskou.

Sophie židle je k dispozici v 10ti módních variantách. Ergonomické, velkoryse pojaté sedadlo okamžitě upoutá vaši pozornost a překvapí Vás svou pohodlností i bez použití textilního sedáku. Pohodlnost dále navyšuje lehce pružná opěrka zad. To byl též jeden z požadavků. Podnož je vyráběna z aluminiové slitiny a je tím pádem nekorodovatelná a v podstatě stejně jako sedák bezúdržbová. 

do poznámky napište výběr barvy

  • materiál: resin (vysoce kvalitní plast)
  • hmotnost: 5 kg
  • křeslo - šířka x hloubka x výška 62x59x84cm

Žádné dotazy od zákazníků.

Váš dotaz byl úspěšně uložen. Děkujeme za dotaz!
Položit dotaz
zavřít formulář
Jméno:
E-mail:
Dotaz:
  Captcha
  Položit dotaz

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, koupili také