Da Vinci zahradní souprava se stolem 160x90cm

Tato zahradní jídelní souprava z kolekce Hartman obsahuje polohovací křesla Da Vinci a stůl Concept o rozměrech 160x90cm. Jako celek tvoří krásný odpočikový set, který potěší nejen Vás, ale i každou Vaši návštěvu. Polohovací křesla zajistí opravdový komfort. Stůl je díky své konstrukci stabilní a díky svým aluminiovým insertům vhodný pro odkládání horkých nádob či pánví z Vaší zahradní kuchyně.

Více informací

63000108

Dostupnost: Skladem

Výrobce: Hartman

64 450 Kč s DPH
53 264 Kč bez DPH

Položit dotaz (0)
Toto je křeslo považováno za vlajkovou lodˇ mezi našimi ALU polohovacími křesly. Kostra je vyrobena ze silnostěnné ALU slitiny v barevné úpravě - xerix. Je ergonomicky vytvarována a veškeré spoje sloužící pro polohování jsou kovové. Područky křesla jsou osazeny FSC teakem. Do kostry křesla je vypnuta silná umělá textílie, zvaná TEXTYLEN. 
FSC teaková deska stolu Concept je vybavena  ALU inserty a je pevně vsazana do silnostěnného ALU rámu. K tomuto rámu se pak šroubovitými spoji přidělávají masívní nohy čtvercového, uzavřeného profilu. Jsou rovněž ze silnostěnného ALU materiálu a jsou na svých koncích opatřeny stavitelnými podložkami pro vystabilizování na nerovném povrchu. Koncová barevná úprava - xerix.

Žádné dotazy od zákazníků.

Váš dotaz byl úspěšně uložen. Děkujeme za dotaz!
Položit dotaz
zavřít formulář
Jméno:
E-mail:
Dotaz:
  Captcha
  Položit dotaz